O Mnie/Współpraca

Od urodzenia marzycielka, z sarkastycznym poczuciem humoru, który dostarcza mi wiele kłopotów. Czesto kieruje sie sercem, a nie rozumem, co dostarcza mi kolejną fale kłopotów. Ogólnie kłopoty i różnego rodzaju wpadki to mój chleb powszedni. Mimo wszystko staram sie patrzeć optymistycznie na świat, z podniesioną głową. Każdą nową sytuacje, nie ważne czy miłą czy nie, traktuje jako nowe doświadczenie. Lubie poznawać innych ludzi i wiercić im dziure w brzuchu, ale rzadko rozmawiam o sobie co całkowicie mi odpowiada. Odkąd pamietam nawiedzają mnie filozoficzne myśli na różne tematy.
Uwielbiam czytać książki, oglądać seriale i czasami filmy, a także jeździć na rolkach i rowerem na dłuższe trasy. Jakie książki są stworzone dla mnie? Oczywiście horrory, thillery, kryminały, romanse, obyczajówki, klasyki, czyli wszystko po trochu.
Jakiej muzyki słucham? Tu bedzie zupełnie taka sama sytuacja jak w wypadku książek. Stare polskie klasyki, rap, pop, reggae, techno. Zależy od humoru. Natomiast nie lubie zbytnio rocka. Każdy ma jakieś słabości. :)
Moje plany na przyszłość? Skończyć studia, znaleźć prace, poznać ksiecia z bajki i urodzić mu dzieci. Po prostu żyć długo i szcześliwie.

EMAIL: karka0912@o2.pl

 FACEBOOK: https://www.facebook.com/karolina.janicka.948

Do tej pory udało mi sie podjąć współprace z:

Kathrin Szczepanik- Pod skrzydłami Matki Mroku klik wywiad- klik

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz